PH stav - satvebniny
Sanitární silikon  - kliknout pro zvětšení

Sanitární silikon

Utěsňovací sklenářské práce, tmelení stavebních spojů vystavených zvýšenému působení vlhkosti, spojů mezi dřezem a stěnou, tmelení chladírenských skladů a kontejnerů, klimatizačních systémů, tmelení v sanitárních místnostech a kuchyních. Je barevně stálý, acetátový silikon, po vytvrzení trvale elastický se zvýšeným obsahem fungicidů zajišťujících odolnost proti plísním.

Soudal

FIX ALL - kliknout pro zvětšení

FIX ALL

Tmelení a pružné lepení téměř všech stavebních materiálů v nejrůznějších kombinacích, tmelení v kuchyních, koupelnách a sanitárních místnostech, lepení zrcadel, spárování mramoru a přírodních materiálů. Vysoce kvalitní lepicí tmel na bázi MS polymeru s výbornou přilnavostí na veškeré běžné materiály (mimo PE, PP), vysokou pevností a pružností (20%) spoje a výbornou odolností vůči plísním. Ekologicky čistý, přetíratelný, má vynikající odolnost vůči chemikáliím. Přilne i na vlhké nebo mokré podklady.

Soudal

AKRYLOVÝ TMEL - kliknout pro zvětšení

AKRYLOVÝ TMEL

Spáry mezi rámy oken a zárubněmi dveří v interiéru, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety, tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech. Uvedené spoje až do dilatací 15%. Velmi snadno použitelný, kvalitní tmel na bázi akrylátové disperze. Barevně stálý (nežloutne), po vytvrzení odolný krátkodobému působení vody, velmi dobře přilne k porézním materiálům.

Soudal

STAVBAŘSKÝ TMEL - kliknout pro zvětšení

STAVBAŘSKÝ TMEL

Venkovní spárování zdiva, spárování mezi zdivem a rámy oken nebo zárubněmi dveří, zasklívací tmelení skleníků, tmelení spojů kanalizačních a odpadních řádů, spoje s malým pohybem (max. 7%). Uvnitř zůstává trvale plastický (nevytvrzený) a na povrchu vytváří hladkou elastickou slupku. Přetíratelný po 24 hodinách, nevytváří skvrny na porézních materiálech. Velmi dobře přilne na všechny suché materiály.

Soudal

STŘEŠNÍ TMEL - kliknout pro zvětšení

STŘEŠNÍ TMEL

Tmelení střešních spár, mezer a puklin, bitumenových střešních materiálů a všechny obvyklé stavební materiály, tmelení spojů mezi odvodňovacími a střešními prvky, prostředek na opravy netěsností střech, okapů a spádových rour, fixování bondských šindelů, naléhavé opravy i za deště. Snadno použitelný tmel na bázi bitumenových elastomerů s výbornou přilnavostí na většinu materiálů. Může být nanášen na mokré materiály, má vynikající odolnost proti stékání. Těsnění spojů s pohybem do 10%.

Soudal

1

PH stav s.r.o. STAVEBNINY Hodkovice