PH stav - satvebniny
Soudakrat - Koncentrovaná stavební disperze - kliknout pro zvětšení

Soudakrat - Koncentrovaná stavební disperze

Styren-akrylátový kopolymerový koncentrát k přípravě penetrace a přísada do stavebních směsí. Penetrační nátěr pod nátěrové hmoty, snižuje prašnost podkladu, sjednocuje jeho savost a zlepšuje přídržnost následných vrstev. Jako polymerní přísada (pojivo) do stavebních hmot (betonů, malt a potěrů) zlepšuje jejich zpracovatelnost a odolnost vůči mechanickému a chemickému namáhání. Zlepšuje jejich přilnavost na podklady. Snižuje nasákavost a prodyšnost. Zvyšuje vodotěsnost a pružnost.

Soudal

Provzdušňovací přísada Soudapor - kliknout pro zvětšení

Provzdušňovací přísada Soudapor

Výroba sanačních omítek na zavlhlé zdivo - vytváří hydrofobizované póry, eliminuje projevy vzlínající vlhkosti, výkvěty a růst plísní. Plastifikační a provzdušňovací přísada na přípravu cementových a vápeno-cementových malt se sanačními a tepelně izolačními vlastnostmi. Zlepšuje zpracovatelnost, zvyšuje lepivost a tím usnadňuje nanášení, zvyšuje odolnost proti mrazu a vlhkosti. Jako přísada do vápeno-cementových malt zcela nahradí stabilizačním a plastifikačním účinkem vápno. Podle míry provzdušnění umožňuje úsporu hmot min. o 20%.

Soudal

Superplastifikační přísada Soudaplast - kliknout pro zvětšení

Superplastifikační přísada Soudaplast

Výroba základového betonu, betonových stavebních prvků, architektonických a pohledových betonů, cementových podlahových potěrů (vč. podlahového topení), injektážních a zálivkových hmot. Vhodný pro výrobu prefabrikovaného betonu, vibrolité zámkové dlažby apod. Má silný ztekucovací a dispergační účinek. Zvyšuje hutnotu a tím i vodotěsnost. Zvyšuje výsledné pevnosti. Umožňuje zlepšit zpracovatelnost směsi bez zvýšení obsahu vody nebo snížit obsah vody ve směsi bez zhoršení její zpracovatelnosti.

Soudal

Protimrazová přísada Soudafrost - kliknout pro zvětšení

Protimrazová přísada Soudafrost

Urychluje tuhnutí a především tvrdnutí cementových hmot jako jsou betony, malty, potěry a lepidla při práci v zimním období. Speciálně vyvinut pro práce při teplotách pod bodem mrazu a pro hmoty, které budou ve styku s ocelovou výztuží. Nezpůsobuje korozi výztuže. Výrazně zkracuje dobu tvrdnutí. Snižuje teplotu zmrznutí záměsové vody. Tím umožňuje směsím dosáhnout vysokých počátečních pevností i za nízkých teplot. Zvyšuje odolnost vůči posypovým solím, povětrnosti a zmrazovacím cyklům, prodlužuje životnost.

Soudal

Urychlovač tvrdnutí betonu Soudaquick - kliknout pro zvětšení

Urychlovač tvrdnutí betonu Soudaquick

Urychluje tuhnutí a tvrdnutí cementových hmot jako jsou betony, malty, potěry a lepidla při práci v běžných teplotách. Umožňuje i práce při teplotách pod bodem mrazu. Vhodný pro hmoty, které budou ve styku s ocelovou výztuží. Nezpůsobuje korozi armovací výztuže. Výrazně zkracuje dobu tvrdnutí, čímž umožňuje urychlit dokončovací práce. Zvyšuje odolnost vůči posypovým solím, povětrnosti a zmrazovacím cyklům, prodlužuje životnost. Umožňuje směsím dosáhnout vysokých počátečních pevností.

Soudal

1

PH stav s.r.o. STAVEBNINY Hodkovice